Palety papierowe – zajmujemy się produkcją i sprzedażą palet jednorazowych. Palety produkowane są na żądany wymiar, na bazie płyty typu „plaster miodu”.

Palety papierowe Olsztyn

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą palet jednorazowych. Palety papierowe Olsztyn, produkowane są na żądany wymiar, na bazie płyty typu „plaster miodu”. Stanowią doskonałą alternatywę dla palet drewnianych. Są nie tylko lżejsze, ale też o wiele bardziej higieniczne. Surowiec, na bazie którego są wytwarzane, zapobiega powstawaniu pleśni, a palety pozostają czyste i suche. Tego rodzaju produkt, nadaje się w 100% do recyklingu.
Oferowane przez nas palety papierowe Olsztyn, znajdują coraz szersze zastosowanie w logistyce krajowej i międzynarodowej. Posiadają wiele atutów, które przekonują do korzystania z nich podczas transportu. Nadają się zarówno do przewozu drogą lądową, lotniczą jak i morską. Nie wymagają specjalnej impregnacji oraz certyfikacji. W przeciwieństwie do palet z drewna, nie posiadają niebezpiecznych drzazg czy gwoździ.
Wytwarzane przez nas palety, są lekkie, a zarazem wytrzymałe. Posiadają wysoką masę udźwigu, co umożliwia wykorzystanie ich w transporcie, a także magazynowaniu różnego rodzaju ładunku, także mebli. Dzięki możliwości dopasowania palet pod indywidualnie ustalone wymiary, możliwe jest bardziej efektywne wykorzystanie powierzchni transportowej i zaoszczędzenie miejsca. Oferowane palety papierowe Olsztyn, to produkt wytwarzany przy użyciu nowoczesnych technologii, co stanowi gwarancję wysokiej jakości.